MESAJ BIRAKIN
BİZİ ARAYIN
İŞ ARAYAN DEĞİL, İŞ İÇİN ARANAN KİŞİ OLUN...

Adana 10 Parmak Klavye Kursu 10 Parmak Klavye Eğitimi 


10 parmak kursu, kişilere 10 parmak klavye yazabilme becerisi kazandırıp; iş, ticari ve günlük hayatta kullanılan yazışmaların hızlı ve noksansız yürütülmesini sağlayan, 10 parmak kursu ile ilgili iş alanlarında çalışabilecek bilgili ve becerikli meslek elemanı yetiştirmeyi amaçlayan eğitim ve öğretim programıdır.

Adliye Zabıt Kâtipliği Sınavı İçin Hazırlık Eğitimi

Ticaret liselerinin kullandığı "DAKTİLOGRAFİ" kitabından seçilen herhangi bir metnin, 3 dakikada en az 90 kelime yazılması gerekmektedir.
Hatasız 90 kelime ve üzeri yazan adaylar, sınavın 1'inci aşamasını geçmiş sayılır. İkinci aşama mülakat sınavıdır.Bu sınav Adliye komisyonu tarafından 1.aşamayı geçen adaylarla bire bir sözlü görüşmedir. Şayet bunda da başarılı olan adaylar artık bir Devlet Memurudur.

Bu bölümü bitiren öğrencilerimize klâvyenin hızlı kullanımının gerekli olduğu ve halkla ilişkilerin ön plana çıktığı tüm alanlarda, Özel veya Kamu sektöründe iş olanağı sağlar.

İş İmkanları

  • Bilgisayar Operatörü

  • Bankalarda Veri Giriş Elemanı

  • Radyoloji Servislerinde Raportörlük

  • Noterler

  • Tercüme Büroları

  • Gazeteler

  • Dizgi Servisleri

  • Eğitim Sektörü: Okullar, Dershaneler, Kurslar vb

     

AMAÇ:  

Öğrencilere en az 3 dakikada 90 kelime yazmayı öğretmektir.

Kurs Eğitmeni Branş Hocası Olup Alacağınız Eğitim Toplam 9 Haftadır

ALACAĞINIZ KURS İÇİN TOPLAM 300TL  ödeme yapılmaktadır.....

Ayrıca kayıtta ödeme şartı ya da taksitli olursa bir fiyat peşin olursa bir fiyat uygulamaları yoktur. Fiyat değişmez sabittir.Eğitim sonu 2 ay içerisinde nasıl ödeme yapılırsa bunu kabul ediyoruz ...


 

 

Bu Kursumuzda %100 Eğitim Garantisi Vardır!
Kayıt yaptırıp ilk eğitimi tamamladıktan sonra, öğrenilmemesi durumunda ikinci eğitimi ücretsiz olarak alabilmekte ve bu garantiden faydalanabilmektedir.

           FACEBOOK SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ!                                                                        İNSTAGRAM SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ!