MESAJ BIRAKIN
BİZİ ARAYIN
İŞ ARAYAN DEĞİL, İŞ İÇİN ARANAN KİŞİ OLUN...

Bilgisayar İşletmenlik Kursu Adana Meb Onaylı 

TEL 0 322 363 22 24 

Meb Onaylı Bilgisayar İşletmenlik Kursları hakkında bilgi,Bilgisayar kursu adana,adana bilgisayar kursu,meb onaylı bilgisayar sertifikası,bilgisayar kursları.bilgisayar kursu fiyatları,bilgisayar sertifikası adana.bilgisayar işletmenlik kursu,işletmenlik sertifikası,word excel kursu adana.adana da bilgisayar kursu veren yerler 

 

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

160 Saatlik MEB Sertifikalı Bilgisayar İşletmenlik Kursu

Toplam 2 Ay Kurs Toplam 699 lira 

 

       Eğitim Fakültesi Bilgisayar Öğretmenliği bölümü mezunu yaklaşık 12 yıllık tecrübeli öğretmenden Bilgisayar Kursu alarak tam anlamıyla her şeyiyle bilgisayarı öğrenin…

       Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü belirli aralıklarda MEB Bilgisayar İşletmenlik Sınavları düzenlemektedir.Gelin sizleri hazırlayalım ve bu sınavlardan birine girerek MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenlik sertifikası sahibi olun.

Bu Sertifikayı Kimler İstiyor- Nerelerde Geçerli ??

       Bu alacağınız sertifika KPSS de istenen 160 saatlik MEB sertifikasıdır .Bunun yanında Hastanelerde Tıp Sekreteri(Hasta Kabul ) olarak çalışmak isteyenlerden bilgisayarı bilip bilmediğini belgelemek için gerekli istenilen sertifikadır ,Adliyenin Zabit Katipliği sınavına girmek isteyenler ya da herhangi bir özel/resmi kurumda çalışmak isteyenler için yine gerekli sertifikadır.

EĞİTİM İÇERİĞİ

- Donanım-Format Atma Bilgisayarı oluşturan parçalar uzman eğitici tarafından öğrencilere tek tek gösterilip tanıtılır. Aynı zamanda öğrencilerimiz, almış oldukları sistem yükleme(format) eğitimi ile de, bundan sonra bilgisayarlarıyla alakalı herhangi bir problemleri olduğu zaman, bu sıkıntıya kendi kendilerine müdahale etme seviyesine geleceklerdir.
- Windows Klavyenin tanıtılması ve kullanılması, farenin tanıtılması ve kullanılması, dosya ve klasör kavramları, pencere kavramları, görev çubuğu ve başlat menüsü, donatılar, paint, Windows gezgini, sistem araçları, denetim masası konuları ve daha fazlası, bu kategoride anlatılacak olan konulardandır.

- Microsoft Office Word Döküman oluşturma ve kaydetme, yazılan yazılara biçim verme, metinlere tarih, saat, sayfa numarası gibi otomatik olarak değerler verme, çıktı ve yazıcı işlemleri gibi konular anlatılmaktadır. Doküman oluşturma ve kaydetme, Yazılan metinlere biçimler verme, 
Yazılan metinlere tarih, sayfa numarası gibi otomatik olarak değişen değerler verme Stilleri kullanmak 
Farklı görünümlerde çalışmak Tablo ve sütun oluşturmak Nesneler ile çalışmak Metinler veya dosyalar arasında bağlantı kurmak Hazır şablonları kullanmak Bir dokümanı bastırmak veya diğer kaynaklara göndermek.
- MS EXCEL Hücreleri tanıma ve veri girişi yapma ,Bir çalışma sayfası oluşturma ve kaydetme Hücreleri biçimlendirmek Formüllerle çalışmak Tablolar hazırlama Grafikler oluşturmak ve düzenlemek Veriyi süzme ve sıralama Çalışma sayfasını baskıya hazır hale getirmek

- MS POWER POINT
 Prezantasyon oluşturma ve kaydetme Düşüncelerinizi seviyelendirme Sayfada nesneler ile çalışma Powerpoint slaytlarınıza çeşitli bilgiler ekleme ( Clipart, Grafik, Resim, Word Ard...) Renk seçeneklerini kullanma Nesnelere efektler verme Prezantasyonu yazıcıdan çıkartma 

- INTERNET 
E-mail adresi alma,gönderme. Bağlantı işlemleri ,İnternet' te gezinti, İnternette arama yapma

 

 

image description

ADANA

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU

MEB ONAYLI ADANA Kİ EN UCUZ

EN GENİŞ KAPSAMLI EĞİTİMLİ

KPSS ATAMALARI İÇİN ŞART OLAN

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK

TOPLAM 2 Aylık Eğitim

           TOPLAM 699TL 

 

 

 

Bu eğitim programında kursiyerlerimiz, temel düzeyde bilgisayarı kullanma becerisine ulaşmaktadırlar. İsteyen herkes bu programa mutlaka katılmalıdır. Eğitimlerde Windows'un temel kullanımı, Word, Excel, Powerpoint, internet ve donanım bilgileriyle birlikte format atma diye tabir edilen sistem yükleme eğitimleri de verilmektedir.

160 saatlik bu kurs sonunda kursiyerler sınavlarda başarılı olmaları durumunda MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikası almaktadırlar.

Bu sertifika, KPSS sonucu devlet memurluğa girişte istenen sertifika türüdür.
İşletmenlik sertifikası ayrıca öğretmenlik başvurularında da zorunlu duruma getirilmesi planlanan bir sertifikadır.

 


ADANA MEB ONAYLI BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK KURSLARI 
 

 Mihriban Küçük

Bu kursa başladığım günden beri hem heyecan hem merak içerisindeydim. Yeni bir şeyler öğrenmek beni mutlu etti. En çok Ömer Hocam sordu sorduğunuz zaman çok korkuyor ve heyecanlanıyordum, bildiğimide unutuyordum J

Ama hem ders hem eğlence güzel günler geçirdim açıkçası.

Burada öğrendiğim bilgilerin ileriki hayatımda bana faydası olacağını düşünüyorum.

En kısa zamanda kendime uygun iş bulmayı diliyorum ve bunun için size çok dua edicem..

Bu yorum, kurs öğrencimiz tarafından yapılmıştır. Öğrencimiz olması haricinde hiçbir yakınlığımız bulunmamaktadır.

Orjinal halini görmek için tıklayınız.

 

Ayça Yılmaz

07.04.2018 tarihinden itibaren şu zamana kadar geçirmiş olduğumuz süreç hayatımızda ki yeni tecrübelere misafirlik edeceğine inanıyorum. Edindğimiz bilgiler hayatımızda büyük bir yer kaplayacağını gerek ev, gerek iş hayatımızda bize kolaylık sağlıyacağını düşünüyorum. Bu süreç bilgilendirme dışında keyifli bir sürece yolculuk yapmamıza da vesile oldu. Hocamız gerek esprili yaklaşımı, gerekse sıcaklığı sınıfın atmosferini değiştiriyordu.

Gördüğümüz dersler hayatın her alanında insanlara yardımcı olmamızı da sağlıycak. Bu sürecin sonuna geldik. Belki de burası bizim hayatımızın bir başlangıcı umarım herkes umutla tutunduğu bu işe sahip olur. Cümlelerimi sonlandırıyorum.

                                       Bize emeği geçen her bir kişiye Teşekkürlerimi iletiyorum…

Bu yorum, kurs öğrencimiz tarafından yapılmıştır. Öğrencimiz olması haricinde hiçbir yakınlığımız bulunmamaktadır.

 

 

Bu Kursumuzda %100 Eğitim Garantisi Vardır!
Kayıt yaptırıp ilk eğitimi tamamladıktan sonra, öğrenilmemesi durumunda ikinci eğitimi ücretsiz olarak alabilmekte ve bu garantiden faydalanabilmektedir.

 

           FACEBOOK SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ!                                                                        İNSTAGRAM SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ!