Eğitim Merkezimiz

Orkun Eğitim Kurumları, modern altyapısı, üst düzey teknoloji ile donatılmış uygulama ve teori sınıflarıyla sizleri geleceğe hazırlıyor. MEB veya üniversite onaylı sertifika programları ile sizleri ihtiyaç duyduğunuz bilgilerle donatan Orkun Eğitim, mesleki kariyerinizin temelini sağlam bir şekilde atmanızı sağlıyor.

Orkun Eğitim Kurumları, yüz yüze eğitimin yanısıra online eğitim altyapısı ile de sizlere uzaktan eğitim imkanı sunuyor. Oluşturduğumuz uzaktan eğitim paneli ile her öğrencilerimize bir kullanıcı adı ve şifresi veriyor, kursiyerlerimizin istedikleri zaman, istedikleri yerden, istedikleri teknoloji (bilgisayar, laptop, tablet, akıllı cep telefonu vb.) ile eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Kurumumuz, modern sınıflar ve her kursiyere bir bilgisayar düşecek şekilde bir altyapı ile donatılmıştır. Bu sınıflarda alanında tecrübeli ve donanımlı bir kadro ile bilgisayar başında uygulamalı eğitimler de verilmektedir.

Kursiyerlerimiz en modern ortamlarda mesleki bilgilerini artırırken, ders dışında ise kantin ve sigara içme alanları ile sosyalleşme imkanı bulmaktadır.

Adana’nın en merkezi lokasyonlarından İnönü Parkı yanı Karahan Kitapevi üstündeki yerinde hizmet veren Orkun Eğitim Kurumları ile kendinizi geleceğe daha donanımlı hazırlayın!


Orkun Eğitim Ön Kayıt
Copyright © 2024 Orkun Eğitim Kurumları Tüm Hakları Saklıdır.