Yetkili Eğitimlerimiz

İş hayatında sizi aranan profesyoneller haline getirecek bazı programlar ve yazılımlar vardır. Autodesk, Logo, Adobe Photoshop, Adobe İllustrator, Corel Draw gibi programları ileriseviyede kullanabilme becerisi, iş dünyasında sizi rakiplerinizden birkaç adım öne geçirir. Peki bu programları kullanmayı nerede öğrenmeliyiz? Merdiven altı, amatör ve resmigeçerliliği olmayan kurumlarda bu programları tam anlamıyla öğrenme şansınız yoktur. Öğrendiklerinizi ise saygın ve tüm dünyada geçerli bir sertifika ile belgelendirmezseniz, gittiğiniz kurs sizin iş bulmanızı kolaylaştırmaz. Bu yüzden her programın yetkilendirdiği resmi eğitim kurumları vardır.

Şirketler anlaştıkları eğitim kurumlarını yetki belgesi ile resmi yetkili ilan ederler. Eğitim için gerekli materyal ve donanımı sağlarlar. Kurumun verdiği kursları denetlerler. Bu yetkili eğitim merkezlerinden aldığınız kurslar sonucu edindiğinizsertifikalar uluslararası geçerliliği olan resmi sertifikalardır. Orkun Eğitim Kurumları Autodesk, Logo, Autocad, Corona, Corel Draw, Solidworks gibi çok sayıda önemli yazılımın Adana’daki tek yetkili eğitim merkezidir.

Orkun Eğitim Kurumları’nın bütün eğitimleri Milli Eğitim Bakanlığı ve Devlet Üniversiteleri tarafından onaylanmıştır. Orkun EğitimKurumlarından alacağınız sertifikalar e-Devlet sisteminde görüntülenebilir, MEB ve üniversite onaylıdır. Siz de alacağınız eğitimden sonra iş hayatınızda aranan bir profesyonele dönüşmek istiyorsanız Orkun Eğitim Kurumlarının Adana’daki tek yetkili kurs merkezi olduğu programları öğrenebilirsiniz. İşte o program ve yazılımlar:


Orkun Eğitim Ön Kayıt
Copyright © 2024 Orkun Eğitim Kurumları Tüm Hakları Saklıdır.