İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Kursu

İş sağlığı ve güvenliği, küçük büyük ayırt etmeksizin her sektörden her iş yeri için en önemli konuların başında gelir. İşyerlerinde gerçekleşmesi muhtemel kazaları ve risk faktörlerini minimum seviyelere indirmek ve çalışanların güvenliğini sağlamak, onlar için sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak için evrensel OHSAS 18001 standartları geliştirilmiştir. Bu standartlar, ülkemizde faaliyet gösteren bütün işletmeler tarafından sıkı, titiz ve özenli bir şekilde takip edilmek zorundadır. Bu da iş sağlığı ve güvenliği konusunu her sektörün ihtiyaç duyduğu bir konu haline getirir. Bu alanda iyi eğitim almış ve yeterli donanıma sahip personeller, her işletmenin ihtiyaç duyduğu çalışanlardır. Orkun Eğitim Kurumları, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Kursu sizi bu alanda bilgi sahibi ve donanımlı bir profesyonel haline getirir.

OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, gerek bireysel olarak alabileceğiniz gerekse de işletmelerin çalışanlarına sunabileceği kapsamlı bir eğitim programıdır. Bu yüzden iş sağlığı ve güvenliği alanında çalışmak isteyenler kadar bütün işletmelerin çalışanları da bu kurs için ideal katılımcılardır.

Kursu tamamlayan bütün katılımcılar, iş sağlığı ve güvenliği hakkında gereken bütün bilgilere ve becerilere sahip olurlar. İşletmenin hedeflerine güvenle yürümeye hazır olurlar. İş yerindeki bütün olası risk faktörleri, minimal seviyelere indirilmiş olur. Bu bir işletmenin sürdürülebilirliğini sağlamak açısından büyük önem taşır.

%100 öğrenme garantili bu kursa siz de katılabilir,

  • Üniversite Onaylı
  • E-devlet’te görüntülenebilen sertifika alarak iş sağlığı ve güvenliği alanında bilgi ve donanım sahibi olabilirsiniz.

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Kursu İçeriği

  • İSG genel prensipleri
  • OHSAS kavramının gelişmesi sağladığı faydalar ve ekonomik açıdan değerlendirilmesi
  • Risk faktörünün değerlendirilmesi ve analiz edilmesi
  • Meslek hastalıkları ve kaza zinciri teorisi
  • OHSAS ana maddeleri

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Kursu Fiyatları

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Kursu fiyatları kursun verildiği şehre, ilçeye, bölgeye, kursa, kurs öğreticilerinin tecrübesine, kursun niteliğine ve saatine göre değişmektedir. Orkun Eğitim Kurumları İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Kursu fiyatları hakkında net ve güncel bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Diğer Mesleki KurslarFotoğrafçılık Kursu

Oto Alım Satım Galericilik Kursu

ISO 9001 Kalite Yönetimi Kursu

Orkun Eğitim Ön Kayıt
Copyright © 2024 Orkun Eğitim Kurumları Tüm Hakları Saklıdır.