Orkun Eğitim, Adana’da Sertifikalı Meslek Kursları ile İş Sahibi Yapıyor!

Orkun Eğitim Kurumları, Adana’da düzenlediği kurslarda 30 yıla yaklaşan bir tecrübe ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu kalifiye elemanları yetiştiriyor.

‘İş Arayan Değil; İş İçin Aranan Kişi Olun’ sloganı ile piyasanın ihtiyaç duyduğu nitelikli personelleri yetiştiren Orkun Eğitim Kurumları, MEB ve üniversite onaylı sertifikalarıyla binlerce kursiyeri meslek sahibi yaptı.

Kurslarında teknolojinin bütün imkanlarını kullanan Orkun Eğitim, uzaktan eğitimi de müfredatına alıp, eğitimlerini online ortama yükleyerek insanların istedikleri yer ve mecralardan (bilgisayar, telefon, tablet vb.) erişimlerine açtı.

Orkun Eğitim Kurumları Kurucusu Ömer Gürbüz, son derece donanımlı ve tecrübeli bir kadro ile kursiyerleri eğitim meslek sahibi yaptıklarını söyledi. Kursta görev yapan eğitimcilerinin piyasa deneyimi olan kişiler olmasına dikkat ettiklerinin altını çizen Gürbüz, “Eğitimlerimizin gerçek hayatta karşılığı olması önemli. Bu nedenle piyasadan eğitimcilerle kadromuzu oluşturuyoruz.” dedi.

MEB ve Üniversite Onaylı Sertifikalı Kurslar

Orkun Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen kursların hepsinin ya MEB ya da üniversite onaylı olduğunun altını çizen Gürbüz, “Kurs sonunda verdiğimiz sertifikalar ya MEB ya da üniversite onaylı oluyor. Bu da şu demek, sertifikalarımız ömür boyu geçerliliğini koruyor. Kursiyerlerimiz hayatlarının her döneminde sertifikalarını e-devlet’ten görebiliyor. İhtiyaçları olduğunda her zaman geçerli bir sertifikaları olacak.” Dedi.

Eğitimlerini haftanın 7 günü ve günün her saatinde gerçekleştirebildiklerinin altını çizen Ömer Gürbüz, “Ders saatlerimiz, tüm öğrencilerimizin katılabilmesi maksadıyla, onlara uyan saat dilimleri seçilerek ayarlanmaktadır. Biz, her türlü desteği öğrencimize sunmaktayız. Eğitim sonrasında yaşanılan herhangi bir sıkıntı, kurumumuz tarafından koşulsuz şartsız öğrencimizin memnuniyeti ile sonuçlandırılmaktadır. Kendini, eğitim aldığı programa hakim görmeyen öğrencilerimiz, eğitiminin sonrasında da eğitimcilerimizden yararlanabilmekte, kurumumuzun etüt ve internet imkanından faydalanmaya devam edebilmektedir.” ifadelerini kullandı.


Diğer Duyurular

Orkun Eğitim Ön Kayıt
Copyright © 2024 Orkun Eğitim Kurumları Tüm Hakları Saklıdır.