Günümüzün Popüler Meslekleri ve Eğitimleri Orkun Eğitim’de!

Yeni bir meslek edinip, yeni bir kariyere başlamak için artık hiçbir zaman geç değil. İnsanlar kendilerini, ilgilerini, yeteneklerini ve yapmak istediklerini keşfetmekte geç kalabiliyor. Hatta hayat, kariyer beklentilerimizi veya meslek tercihlerimizi değiştirebiliyor. Orkun Eğitim Kurumları olarak Adana’da uzman eğitmen kadromuzla verdiğimiz Milli Eğitim Bakanlığı ve Üniversite onaylı, resmi sertifikalı eğitimlerle sizleri yeniden meslek sahibi yapıyoruz. İş arayan değil, iş için aranan profesyoneller olmak için birinci tercihiniz Orkun Eğitim Kurumları günümüzün popüler mesleklerini ve eğitimlerini sizler için anlattı…

Grafik Tasarımcılık

Tüm dünya hızlı bir dijital dönüşüm yaşıyor. Ekonomide geleneksel ticaretin payı her geçen gün e-ticaret karşısında azalıyor. Küçük-büyük bütün işletmeler kendilerini dijital mecralarda en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyor. Hal böyle olunca grafik tasarımcılık en çok talep gören mesleklerden biri olarak öne çıkıyor. İster bir kurum bünyesinde ister freelancer olarak evden çalışabileceğiniz bu meslek günümüzün en popüler iş kolları arasında. Peki Grafik Tasarımcı olmak için geç mi kaldınız? Hayır! Orkun Eğitim Kurumları Photoshop, Corel Draw, Illustrator ve Corona gibi grafik tasarımda en çok kullanılan programların Adana’daki tek resmi yetkili kurs merkezi. Orkun Eğitim Kurumlarından alacağınız Milli Eğitim Bakanlığı ve Üniversite onaylı, e-Devlet sisteminde görüntülenebilen sertifikanız, sizi grafik tasarım alanında aranan bir personel haline getirecek.

İşaret Dili Tercümanlığı ve İşaret Dili Öğreticiliği

Sosyal hayattaki engelleri ortadan kaldırmak ve dezavantajlı bireylere yaşamda yer açmak için birçok şey yapılıyor. İşitme engelli bireyler için işaret dili tercümanlığı hem kamu kurumlarında, hem özel işletmelerde hem de medya sektöründe talep gören bir meslek olarak öne çıkıyor. Siz de Adana’da Orkun Eğitim Kurumlarının Milli Eğitim Bakanlığı ve Devlet Üniversitelerince onaylı eğitim programına katılıp, e-Devlet Sisteminde görüntülenebilen resmi sertifikanızla kendinize yeni bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz.

Diş Hekimi Asistanlığı

Özel Ağız ve Diş Sağlığı klinikleri gün geçtikçe daha popüler hale geliyor. Pek çok insan ağız ve diş sağlığına özen gösterip, en kaliteli hizmeti almak için özel diş kliniklerine başvuruyor. Ülkemizin sağlık turizmi konusunda Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinin cazibe merkezi haline gelmesi, diş tedavisine talebi de arttırıyor. Özel Diş Klinikleri, eğitimli ve nitelikli diş hekimi asistanlarına ihtiyaç duyuyor. Siz de bu alanda ilerlemek istiyorsanız Orkun Eğitim Kurumlarının Milli Eğitim Bakanlığı ve Devlet Üniversitelerince onaylı diş hekimi asistanlığı kursuna katılabilirsiniz. Eğitimin ardından alacağınız, e-Devlet sisteminde görüntülenebilen resmi sertifikanız ile yeni mesleğinize adım atabilirsiniz.

Tıbbi Sekreterlik

Sağlık sektörü her daim önemli. İnsanlar sağlıklarından tasarruf edemezler. Gerek devlet hastaneleri gerek özel hastaneler gerekse diğer özel sağlık kuruluşları çok sayıda sağlık personeline ihtiyaç duyarlar. Tıbbi sekreterlik de son on yılın en popüler meslekleri arasında. Siz de Orkun Eğitim Kurumları Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul kurslarına katılarak bu alanda kariyer sahibi olabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı ve saygın devlet üniversitelerince onaylanmış eğitim programımız sonrasında alacağınız resmi sertifikanız ile Tıbbi Sekreterlik alanında aranan bir personel olabilirsiniz.

Santral Memurluğu (Santralist)

Tüm kamu kurumları ve özel şirketler kendilerini temsil ettikleri için santral memurlarına ve çağrı merkezi çalışanlarına büyük özen gösterirler. Neredeyse her kurumun ihtiyaç duyduğu bu pozisyon için nitelikli personel sıkıntısı yaşanmaktadır. Orkun Eğitim Kurumları Santral Memurluğu eğitimi ile siz de bu alana adım atabilirsiniz.

Bilgisayar İşletmenliği

Bugün itibari ile tüm kamu kuruluşları ve özel kuruluşlar bilgisayar işletmenlerine ihtiyaç duyar. Siz de bu alanda bir kariyer istiyorsanız Orkun Eğitim Kurumlarının Milli Eğitim Bakanlığı ve Devlet Üniversitelerinden onaylı bilgisayar işletmenliği kursuna kayıt yaptırabilirsiniz. Eğitimin sonrasında alacağınız, e-Devlet sisteminde görüntülenebilen sertifikanızla yeni bir hayata adım atabilirsiniz.

Ön Muhasebe

Küçük-büyük her işletmenin gereksinim duyduğu ön muhasebe pozisyonuna talep durmaksızın artıyor. Siz de bu alanda ilerlemek istiyorsanız Logo, Zirve gibi muhasebe yazılımlarının Adana’daki tek resmi, yetkili kurs merkezi Orkun Eğitim Kurumlarını tercih edebilirsiniz. Burada alacağınız eğitimin ardından iş için aranan, nitelikli bir personel olabilirsiniz.

Fotoğrafçılık

Bugün her işletme, kendisini sosyal medya üzerinde iyi yansıtacak görsel içeriklere ihtiyaç duyuyor. Ülkede dijital içerik üreticiliğinin bu kadar yaygınlaşması ise görüntü teknolojilerinde uzman personel ihtiyacını doğuruyor. Orkun Eğitim Kurumları Fotoğrafçılık kursundan sonra Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve e-Devlet sistemine tanımlı sertifikanızla yeni kariyerinize merhaba diyebilirsiniz.


Diğer Duyurular

Orkun Eğitim Ön Kayıt
Copyright © 2024 Orkun Eğitim Kurumları Tüm Hakları Saklıdır.